satranç oyna
Blog

Canı Sıkılanlara Oyun Önerisi: Satranç

Yorum Yap, Düşüncelerini Belirt!

Online oyun önerilerinde bu hafta satranç var. Ara sıra can sıkıntısından girip satranç oynamışlığım var Bu site sadece bir oyun sitesi değil. Satrançın sosyal medyası. Facebook’un satranç versiyonu resmen. Dünya şampiyonları ile karşılıklı satranç oynama ihtimaliniz bile var. Anlık olarak hemen oynamak için yeni oyun diyorsunuz ve Dünya’nın her hangi bir yerinden biriyle hemen oyun açılıyor. Upuzun üyelik saçmalığı da yok. Hemen 4 kutuyu doldurup üye olup mail aktivasyonu yapın ve satranç oynayın.

Sadece can sıkıntısı için değil beceri geliştirmek için de oynayabilirsiniz. Ben haftada en az 2,3 el satranç oynarım. Size de tavsiye ederim. https://www.chess.com/ adresine girin üye olun ve oynamaya başlayın. Çok değişik versiyonları da bulunuyor. Satranç için yeni bir kafa getirmişler diyebiliriz. Puanlama sistemi de olduğundan dolayı şampiyonları görebilirsiniz.

Twith Türkiye kanalları da bulunuyor. Canlı olarak verilen bir oyun varsa takip de edebiliyorsunuz. Buyrun: https://www.twitch.tv/chesscomtr

  1. santrac hiç oynamadım ama bir kafede 2tane cocugu izledim biz okey oynuyorduk onlar santrac uzaktan bakıyorum cocuklara biz 3 partı okey bitirdik adamlar 😀 1el oyunu bitiremedi dedim bu nasıl bir oyun biri oynuyor diyeri 30daka sonra oynuyor yanı bence enteresan bir oyun:D

  2. santranç çok eğitici bir oyundur özellikle çocukların erken yaşta bu oyunu oynamaları öğrenmeleri ileri yaşlarda karşılarına çıkacak olumsuz durumlarda ve ya çıkmadan önce önlem almaları , düşünme düşündüklerini hayata geçirme açısından çok önemlidir.

  3. Yeni keşfettim sitenizi harika içerikleriniz var, satranç harika bir oyun multiplayer oynanılırsa daha iyi bir tad veriyor.

Yorumlar kapalı.